PHP Programozót keresünk!

Kit keresünk

Szereted a PHP-t és a webes szoftverfejlesztést? Ismered az OOP, HTML, jQuery és MySQL rendszereket is? Unod a kisebb munkákat, érzed, hogy ezek már nem jelentenek kihívást számodra. Hát, akkor ez az állás pont Neked találták ki! Küldd el még ma az önéletrajzod és még az nap felvesszük veled a kapcsolatot.

Amit szeretnénk:

PHP alapos ismerete, Webes szoftverfejlesztésben szerzett legalább 2 év tapasztalat
OOP/MVC szemlélet és tapasztalat
jQuery ismerete – MySQL ismerete
Git vagy egyéb verziókezelő rendszer ismerete
Apache webserver ismerete
Laravel, Symfony, Yii, CodeIgniter, Zend Framework, CakePHP vagy hasonló MVC keretrendszer ismerete

Ideális tudás:

Jó, ha van B kategóriás jogsid.
Ha könnyen megoldod a problémákat.
Ha gyakorlatiasan állsz a dolgokhoz.
Ha jól tudsz önállóan és csapatban is dolgozni.

Személyiségbeli / egyéb elvárás

Képesség / hajlam a tanulásra.
Problémamegoldó hozzáállás.
Megbízhatóság.
Angol beszédképes szinten.

Amit mi nyújtunk

Teljesítmény alapú, versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség, fiatalos felfogás.
Rugalmas munkabeosztás.
Változatos, mindig új kihívásokat jelentő feladatokat egy dinamikus csapatban.
Modern munkakörnyezet.
Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság.
Munkavégzés helye:  Budapest 3. ker.

Fényképes önéletrajz.
Referencia, projekt leírása (Egy általad érdekesnek / fontosnak tartott referencia gyors bemutatása; problémák felsorolása, hogyan és miért úgy oldottad meg?)
Hosszú távú elképzeléseid.
Fizetési igényed.

Kis Tamás

kis@vtldesign.hu
Tel: +36 1 453 0749
Mobil: +36 30 328 24 30

Az alábbi formot kitöltve jelentkezhet az állásra

Üzenet elküldvet! Köszönjük, hamarosan felvesszük Önnel a kapcsolatot
Hiba!